אפליקציית השתלטות על וואטסאפ

אפליקציית מעקב וואטסאפ

אפליקציית מעקב וואטסאפ מאפשרת לכם לבצע שכפול (Clone) של כל חשבון וואטסאפ, לא משנה איזה מכשיר, ישירות לטלפון שולט מסוג אנדרואיד. 

תוכנת ריגול לוואטסאפ שלנו מאפשרת מעקב אחרי כל מה שקורה בוואטסאפ למעט שיחות טלפון.

להתקנה במכשיר שולט מסוג אנדרואיד

את האפליקציה שלנו תצטרכו להתקין על כל מכשיר טלפון עם מערכת הפעלה אנדרואיד; סמסונג, LG, וואוי ודומיהם.

סרקו את הקוד של WhatsApp web

לאחר שתתקינו את התוכנה תוכלו לסרוק אליה כל חשבון וואטסאפ והחשבון מיד ישוכפל בטלפון השולט.

אפליקציה לשליטה על מכשיר אחד

ניתן להוסיף חשבון וואטסאפ אחד בכל פעם, ללא הגבלה. תוכלו לעקוב אחרי מכשיר אחד ולאחר מכן לנתק ולהוסיף מכשיר שני.

שכפול וואטסאפ PRO

הוסיפו חשבונות וואטסאפ ללא הגבלה לטלפון השולט ותוכלו לראות את הכל מסודר בטאבים. אין זה משנה איזה מכשיר יש לצד השני - סרקו ותוכלו לצפות בכל המידע בזמן אמת.

אפליקציית מעקב וואטסאפ - איך זה עובד

התקינו

את האפליקצייה שלנו לשכפול חשבון וואטסאפ בטלפון השולט מסוג אנדרואיד בלבד. ההתקנה אורכת כ 10 שניות. כל תכתובת ההודעות של החשבון ששכפלתם תוכלו לראות דרך מכשיר שולט מסוג אנדרואיד בלבד. אם יש לכם מכשיר מעולה, אם לא עליכם להשיג אחד. 

סרקו

את קוד ה QR המופיע באפליקציה באנדרואיד סרקו באמצעות כל חשבון וואטסאפ שתרצו לשכפל. שניות לאחר מכן תראו את החשבון המשוכפל בטלפון השולט שלכם.

צפו

במידע מהטלפון הנעקב בזמן אמת מכל מקום באמצעות חיבור לאינטרנט. עשו זאת בזהירות כיוון שהחשבון מתנהג בדיוק כמו החשבון המקורי ובמידה ונכנסתם לצפות בהודעה לפני שבעל המכשיר עשה כן – והנראות אצלו דולקת יהיה כאן וי כחול ואת זה אף אחד לא רוצה.

לקוחות מרוצים

לאחר שראיתי סימנים מחשידים בהתנהלות של הבן שלי החלטתי לעשות מעשה ושכפלתי את חשבון הוואטסאפ שלו. מה שראיתי שם גרם לי לשים מגבלות על השימוש שלו בטלפון. תודה רבה.
שירן לוי
אמא מודאגת
כבעל מפעל גדול אשר הטלפונים בבעלותי והעובדים חותמים על כך שהם מוכנים להתקנת תוכנת למניעת זליגת מידע - אני רוצה לברך אתכם. זו התמורה לכסף הטובה ביותר שרכשתי.
אברהם כהן
בעל מפעל

שאלות נפוצות

לחלק מאתנו מאד קל כל הטכנולוגיה החדשה ולאחרים קצת פחות. ריכזו כאן את השאלות הנפוצות שאנו שומעים מלקוחותינו בכל יום כדי שיהיה לכם קל יותר בהחלטה האם לרכוש. במידה ואתם מתקשים להתקין את התוכנה נוכל לעשות זאת מרחוק על ידי כך שתתקינו אפליקציה לשליטה מרחוק באנדרואיד. הטכנאי ייכנס מרחוק ויעשה את כל העבודה. זאת בתוספת של 300 שקלים התקנה.

בהחלט. את האפליקציה יש להתקין בטלפון שולט מסוג אנדרואיד בלבד. לאחר מכן תוכלו לסרוק לתוכו כל חשבון וואטסאפ, לא משנה על איזה מכשיר זה יהיה.

בצורה מאד פשוטה וקלה. התקינו את התוכנה במכשיר היעד, כפי שתראו בוידאו, לאחר מכן החזיקו את מכשיר היעד ופתחו את ההגדרות של וואטסאפ למחשב. פתחו את האפליקציה במכשיר השולט וסרקו את הקוד. מיד כל החשבון ישוכפל ויופיע בטלפון שלכם.

ובכן, למעשה הכל.

חשבון הוואטסאפ המשוכפל אצלכם בטלפון הוא חשבון וואטסאפ לכל דבר ועניין. כאשר אתם קוראים הודעת טקסט או מאזינים לקובץ קולי זה בדיוק כמו שבעל המכשיר עשה זאת בעצמו. לכן, היו זהירים ואל תעירו מתים.

אנו כאן לכל שאלה

אפליקציית מעקב וואטסאפ - מחירים

המחיר לאפליקציית שכפול וואטסאפ הנו חד פעמי ללא הגבלת זמן וכולל שדרוגים ועדכונים מעת לעת אשר יבוצעו באופן אוטומטי כדי שלא נפריע לכם בשגרת היום. תוכנת האזנות סתר לאנדרואיד להתקנה פיסית במכשיר נמכרת לשנה במבצע.

₪500

לחשבון אחד

₪750

חשבונות מרובים

₪500

לשנה