מה אני לא צריכה

מה אני לא צריכה

 

מה אני לא צריכה? האם עצרת לרגע ושאלת את עצמך את השאלה הזו.

כן, כן, את, זו שקוראת עכשיו את השורות האלה, עם עיניים מדממות מבכי, עם הצרחה המתמדת הזאת שאת חשה בתוך הרחם, כן, עכשיו. בדיוק עכשיו.

תגידי, באמא שלך, מתי היה לך זמן לעצמך? מתי אמרת ועשית משהו בשבילך? בין כיבוי האני העצמי שלך בין הילדים והבעל, יש לומר הילדים והילד, לבין כוס ראבאק יכולתי ללמוד רפואה. איך הגעתי למצב הזה שהוא בוגד בי? נתתי לו את הנשמה שלי.

צ'מעי אוחתי, אני אספר לך משהו שמאד יכאיב לך עכשיו, כן, ואני עושה זאת בדיוק עכשיו, כשאת כאובה, כועסת ורוצה לנקום בכל העולם ואחותו – הסכיתי ושמעי נא, שום דבר לא שלך.

כן, גם הילדים, הבית, והבעל, אוי אני שונא את המלה הזו, בן הזוג שלך, כן, המניאק, מעכשיו נוצרה מציאות חדשה. איזה עולם מניאק.

 

מה אני לא צריכה – הבנת או שצריך לאיית לך את זה?

 

תקשיבי נשמה, את לא צריכה רחמים עצמיים, את לא צריכה לומר אני שמנה מדי, אני לא חכמה מספיק בגלל שאמרו לך והכי גרוע שלא אמרו, אבל נתנו את ההרגשה הזו. המגעילה, שמחייכים לך בפנים אבל את קולטת שהם קקות.

אה, רגע, איך שכחתי את החברים האמיתיים שלך, הקרובים, המשפחה, החברים, מתי דיברת אתם לאחרונה?

מתי, באיזה רגע, תנסי להזכר, אני בטוח שאת יודעת היכנשהו בתוך המח המדהים הזה שלך, אוי נשים, ה' ישמור. רגע, ברחתי.

מתי שמת את עצמך בצד? נסי להזכר ביום, במזג האוויר, בריח שהרחת באותו רגע, בשמפו שאתו חפפת הבוקר. צמצמי זאת ליום, אם קשה לך – שבוע, גם חודש מספיק.

 

רגע, אבל הוא זיין מהצד, אז הוא זיין מהצד. אפשר לחשוב.

 

אני אומר לך מה את כן צריכה? אבל תני לי קצת זמן, עכשיו כבר 02.12.2019 והשעה 01.47 ועבר עלי יום מדהים. מלא אהבה, זמן איכות עם הילדים שלי, שעד לאחרונה ממש התחשק לי לחנוק אותם ונשבעתי שכשאשוב ארצה הם יקבלו ממני סטירה.

אחד כבר קיבל, השני בדרך.

נגבי את דמעות הבכי אהובה ואינשאללה הן תהפוכנה לדמעות של אושר בקרוב.

אני תיכף חוזר, חמש דקות